Hakkımızda

Vizyonumuz

Gerçekleştirebilmiş öncü sitelerden biridir. Tek amacı ise kullanırlarının yeni arkadaşlıklar edinip hoş vakit geçirmelerini sağlamak olmakta olup kesinlikle hiçbir ücret talep etmeden insanlar ile kullanırlarının ön yüzünü güldürmüştür. http://omegla.tv/ adresinden kolayca ulaşabileceğiniz bu site içersinde omegla, rulet chat tarzı gibi birçok gelişmiş dünya çapındaki insanları tanıyarak arkadaşlık adına en iyi chat yapma sitelerini geride bırakarak özel sohbetler mevcuttur.

Dilerseniz toplu kameralı görüşmelere katılabilir kendi çapınızda bir komün oluşturabilir ve dilediğiniz konuları burada tartışıp ufkunuzu geliştirirken eğlencenin doruklarına burada ulaşabilirsiniz. chatrandom sayesinde. Ses ve görüntüde olan kalite hiçbir sitede olmayıp sorunsuz bir şekilde karşı tarafa hem sesinizi hem de görüntüzünü iletebilen bu site ücretsiz durumu ile herkesi kendine çekebilmiş oldukça Samimi bir sitedir.

Aynı zamanda gerçek hayta samimiyeti bulamamış birçok insan bu sitede samimiyetin ve doğallığın maskelerden arınmış halini bularak vazgeçemediği gerçeği vardır. Giriş için sadece birkaç saniyenizi alan bu site zaman kaybı yaratmayacak potansiyeli ile tüm kullanıcılarını mutlu etmiş mutlu etmeye de devam edecektir. Vazgeçemeyeceğiniz bu sitede herhangi bir kullanıcı adına gerek duyulmaksızın giriş yapabilir kendinizi gizliliğimizi garanti altına alan bu omegle site ile ifade edebilir fikirlerinizi kolaylık ile paylaşabilirsiniz.

İleriye dönük her türlü cihazdan sitemize sorunsuz erisim saglanarak, katılımcılarımıza ücretsiz sohbet ettirirken bunun yanı sıra radyo, oyun, haberler gibi yan portallar olusturmak.

Misyonumuz

Bu imkânları sunan nadir siteler içinde bu sitenin bir kullanıcı olmak büyük bir ayrıcalığın yanında sizlere sunduğu hizmet ile örnek olan bu site herkesin yüzünü güldürecek ve herkesi memnun edecek. Aile, okul, iş hayatında yaşadığını sıkıntıları samimiyet ile burada anlatırken sizi, kendindi rahatlık ile dinleyebilen insanlara buradan ulaşmak oldukça mümkün durumdadır.

Bu samimi yaklaşımı ile internetin sanal sohbet âlemlerinde büyük fark yaratıp rakiplerini çoktan sollaşan bu öncü site chat rulet, ile hayatınca yeniş bakış açıları katmaya devam edebileceksiniz. Çeşitli insanları barındırması ile oldukça ön plana çıkmış bu sitede karşılaşacağınız insanlar sayesinde hem kendinizi hem de insanları daha kolay kavrayabilecek hayata olan bakış açınızı kaliteli insanlar eşliğinde güven içinde tereddüt etmeden değiştirebileceksiniz.

2012 Yılında kisisel bir sohbet sitesi olarak kurulmus olan omegletv.net genis çerçevede bugün gelinen konumu itibariyle dünya çapında ortalama günlük 50.000 kisinin ziyaret noktası olmustur. Mobil cihazların hızla herkes tarafından kullanılmasıyla birlikte omegle mobil imkanı tanıyan sitemizde üyelik ve özel bilgi talebi bulunmamaktadır. Tamamen anonim ortamda sadece görüntülü ve ses izni verin.

Kolay kullanımlı bir web sitesinin insanlara sunabilecegi konforu sunmak. Üyelik ve ücretli arkadaslık ve chat sitelerinden ayrı bir konsept ile tamamen bedava arkadaslıklara imkan saglayan, çagımızın modern muhabbet portalı olmak.